Słowo na dzień

Nie dary Boże stanowią świętość, ale wierne odpowiadanie Panu Jezusowi: wierność, wytrwałość aż do końca.

Bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza

 
Zobacz siostry

Strona główna
Olimpiada Sportowa Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
29.04.2013.
sportowcy.jpg26 kwietnia odbyła się w naszym przedszkolu Olimpiada Sportowa. Wszyscy uczestnicy na początku odśpiewali Hymn Narodowy. Zespoły rywalizowały ze sobą w biegach, w skoku w dal, w przeciąganiu liny, w wyścigach w workach, w zapasach i w toczeniu kół Hula-hop. Wszyscy otrzymali dyplom sportowca roku 2013. Gratulujemy. Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

nasza rodzina

SONDA

Czy wiesz czego Twoje dziecko najbardziej potrzebuje
 
© 2014 Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Częstochowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.